Naši partneri:

CHIRKOZ

Radia.sk


 
O FIRME


CASPER media, s.r.o. je komunikačná agentúra, ktorá vznikla v roku 2003. Je súčasťou skupiny CASPER. Sesterská spoločnosť CASPER, s.r.o., pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Jej hlavným predmetom činnosti sú event marketing a prezentačná technika.

Naším klientom ponúkame široké spektrum služieb, výnimočné cenové podmienky a flexibilitu, ktorú veľké agentúry často nie sú schopné poskytnúť. Naši spolupracovníci pôsobia dlhodobo v marketingu, PR, produkcii a médiách a majú za sebou množstvo realizovaných projektov pre klientov z rôznych oblastí. Pracujeme pre slovenské aj zahraničné spoločnosti, spolupracujeme s radom externých konzultantov.

Nič nie je nemožné... Záleží len na správnom uhle pohľadu, uchopení problému a riešenie sa nájde. Nikdy nie sme pasívni – našich klientov neustále zásobujeme novými nápadmi, hľadáme nové, lepšie riešenia. Veríme, že len tade vedie cesta k úspechu. Detailná znalosť prostredia, profesionálni spolupracovníci a dlhoročné skúsenosti patria k našej každodennej práci.

K porozumeniu a predovšetkým k tomu, aby ste sa stali súčasťou komplikovaného mediálneho sveta, plného vzťahov, zdrojov a informácií, je potrebné unikátne know-how. My ho máme. Dlhoročná novinárska prax nás naučila nielen svetu médií rozumieť, ale aj získať si jeho dôveru. A dôvera je v našom odbore tou najdôležitejšou devízou. Pretože len ten, kto vám dôveruje, použije vašu informáciu. Toto aktívum ponúkame aj našim klientom.

Znalosť značky a predaj produktov a služieb sa dá výrazne podporiť prostredníctvom presne cielených marketingovo komunikačných aktivít. Poradíme vám čo a ako povedať. Pre našich klientov vytvárame komplexné komunikačné programy, založené na ich individuálnych potrebách, cieľoch a rozpočtoch. Špecificky oslovujeme všetky cieľové skupiny a používame komunikačné nástroje šité na mieru. Projekty kompletne realizujeme a hodnotíme ich výsledky.

Tvorivé myslenie, pochopenie, dôslednosť a vytrvalosť, to sú naše nástroje vo vašich službách