Naši partneri:

CASPER

CHIRKOZ


 
CENTRUM MASMEDIÁLNEJ KOMUNIKÁCIE


Produkujeme televízne a rozhlasové relácie, printové rubriky a internetové vortály (špecializované portály). Momentálne spolupracujeme s nasledovnými médiami (už čoskoro tu však nájdete ďalšie novinky!):


RÁDIO VIVA

Zodpovedný redaktor: Mgr. Vlado Dimov

RÁDIO VIVA, RUBRIKA AUTO VIVA

Rubrika Auto VIVA vám počas pracovného týždňa každodenne prináša zaujímavé a aktuálne príspevky zo sveta motorizmu: novinku týždňa (auto, loď, lietadlo...), test týždňa (automobil či motocykel), motoristické pele-mele, ankety s motoristami, sezónne rady, známe osobnosti za volantom, zábavu, cestovateľské tipy na víkend autom, domáci i svetový motošport i poslucháčske súťaže o vecné ceny.

Na VIVE sa dozviete prečo a ako prezúvať pneumatiky, čo robiť pri dopravnej nehode, prečo nezanedbávať garančné prehliadky, aká je povinná výbava auta po novom, čo je rozhodujúce pri kúpe nového auta a mnoho ďalších užitočných informácií.

Počúvajte nás od pondelka do piatku medzi 15 – 17 hod. na frekvenciách rádia VIVA.


DENNÍKY ŠPORT, HOSPODÁRSKE NOVINY, PLUS 1 DEŇ


Zodpovedný redaktori: Mgr. Vladimír Dimov, Ing. Dodo Dúbravský

DENNÍK ŠPORT, RUBRIKA AUTO-SPORT

Popri ekonomickom denníku je dnes ŠPORT jediným špecializovaným denníkom na trhu slovenskej celoštátnej dennej tlače. Treba dodať, že aj úspešným, nakoľko sa v prieskumoch čítanosti radí na druhé miesto so 7 % dennou čítanosťou.

Rubrika Auto-Sport vychádza na dvoch stranách vždy v piatok, v plnofarebnej prílohe Time Out. Prináša novinku a test týždňa, užitočné informácie a rady pre motoristov, udalosti svetového i domáceho motošportu i ľahkú motoristickú zábavu.

Čítajte Auto-Sport, vždy v piatok v denníku ŠPORT.

HOSPODÁRSKE NOVINY, RUBRIKA AUTO MOTO

Hospodárske noviny patria k prvým súkromným denníkom na Slovensku. Ekonomický denník prináša dôležité informácie pre ľudí v rozhodovacích pozíciách ako i pre každého aktívneho človeka, ktorý sa zaujíma o verejné dianie. Rubriku Auto Moto nájdete v denníku v plnej farbe na dvoch stranách každý pondelok.

Čítajte Auto Moto, vždy v v pondelok, v denníku Hospodárske noviny.

PLUS 1 DEŇ, RUBRIKA AUTO MOTO

Vážne i menej vážne, pikošky a zaujímavosti zo sveta automobilizmu. To všetko nájdete v rubrike Auto Moto, v denníku PLUS 1 DEŇ, v plnej farbe na dvoch stranách každú sobotu. Príjemné čítanie!

Čítajte Auto-Moto, vždy v sobotu v denníku PLUS 1 DEŇ.